Rob van der Stelt neemt afscheid bij c.k.c. Maassluis

Redactie 08-07-2021
Foto: Edwin Sonneveld\/Johan PolsRob van der Stelt was trainer\/coach van Maassluis 2.

Rob van der Stelt heeft aan het eind van dit bijzondere korfbalseizoen besloten te stoppen met het trainen en coachen van Maassluis 2. Door een verschil van inzicht is hij tot dit moeilijke besluit gekomen. "Ondanks zijn korte periode bij onze club gaan we hem erg missen als mens en coach/trainer", zo laat c.k.c. Maassluis weten. "Wij hebben Rob leren kennen als een goede coach/trainer, die een juiste balans kent tussen gezelligheid en presteren. Ook droeg hij, naast het trainen geven aan de selectie, zijn steentje bij in deze bijzondere tijd door clinics te geven aan de jeugd en door tijdelijk de A1 te trainen. Wij wensen hem veel succes bij zijn verdere korfbalactiviteiten en hopen hem zeker terug te zien bij onze club!"